Company logo

Halkbank

Lender

Önce halk, sonra bankayız.

#336 of 363 Lenders

Overview

23 Mayıs 1938 tarihinde faaliyete geçen Halkbank, kuruluşundan bu yana reel sektöre kesintisiz finansal destek misyonuyla çalışarak, bireysel ve kurumsal müşterilerine bankacılık ürün ve hizmetlerini üstün bir kalitede sunmaktadır.

Halkbank, halktan ve çalışanlarından aldığı güç, nitelikli insan kaynağı ve sahip olduğu yenilikçi teknolojiler ile başta esnaf, sanatkar ve KOBİ’ler olmak üzere tüm müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, müşteri odaklı dijital çözümlerle müşteri memnuniyetini artırmak; sosyal sorumluluk bilinciyle ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına destek olarak tüm paydaşlar için yüksek katma değer oluşturmaktadır.

Halkbank, esnafın KOBİ'ye, KOBİ'nin büyük sermaye erbabına dönüşümüne destek olmaktadır. KOBİ Bankacılığı alanında geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle ülkemizde lider bankalar arasında yer alan Halkbank, işletmelerin finansal ve finansman dışı ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmektedir.

2019 yılsonu itibarıyla yurt dışında 6 şubesi, 1 ülke müdürlüğü, 3 yurt dışı temsilciliği, 4.051 ATM’si, telefon ve internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulamalarıyla, müşterilerine eşsiz bir bankacılık deneyimi sunan Halkbank, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle, küresel bir vizyonla hizmet vermektedir.

Latest news

No items found

Looks like we couldn't find any recent news on this company

Technologies

Regions

No items found

Looks like this company doesn't have any regions assigned to it
Keep Exploring
Explore our global databases of Developers, Investors and Lenders.

Similar companies

Invite your team to PF Nexus

Share projects and company information seamlessly by inviting your colleagues to join PF Nexus.

Unlock the full power of PF Nexus

Our platform is helping run hundreds of renewable energy projects.