Company logo

Zásilkovna s.r.o.

Jsme digitální platforma, která udává trendy v logistice. Jsme Zásilkovna, člen globální skupiny Packeta.

Overview

Zásilkovna je česká technologická společnost založená Simonou Kijonkovou v roce 2010. Od té doby jsme přepravili miliony zásilek nejen po ČR, ale i do celého světa. Pod hlavičkou Packeta Group fungujeme na 7 trzích a doručujeme do 34 zemí světa.

Jsme partnerem pro 32 000 e-shopů, kterým v rámci jedné platformy nabízíme komplexní e-commerce služby a fullservice podporu. Jsme parťákem pro každého, kdo chce poslat zásilku jednoduše, bez front a za super cenu - prostřednictvím naší appky Zásilkovna lze zásilku snadno a rychle podat a pak už ji stačí jen zanést na jakékoliv naše podací místo v ČR. Naše výdejní místa jsou nejoblíbenějším způsobem doručování v tuzemsku, využívá je 98 % našich zákazníků. Není divu - najdou je na každém rohu: s více než 10 000 pobočkami máme nejširší síť výdejních míst v ČR. Obrovsky roste i popularita našich samoobslužných výdejních míst Z-BOX.

Díky využívání unikátních technologií a prozákaznickému přístupu jsme už počtvrté získali ocenění Czech Superbrands, získali jsme několik Křišťálových Lup, ocenění Best Manager Company či 1. místo žebříčku 100 firem s nejlepší zákaznickou zkušeností v Česku. A moc nás těší i umístění v TOP 10 ankety nejlepší zaměstnavatel v ČR. Jestli tomu tak skutečně je, a patříme mezi nejlepší zaměstnavatele u nás, můžete vyzkoušet na vlastní kůži - každý rok raketově rosteme, a tak hledáme desítky nových kolegů do naší červené rodiny. Klikněte na www.zasilkovna.cz/kariera a mrkněte, jestli se u nás najde dream job i pro vás. Těšíme se.

Vaše Zásilkovna

Latest news

No items found

Looks like we couldn't find any recent news on this company

Technologies

No items found

Looks like this company doesn't have any technologies assigned to it

Regions

Learn more about the regions in which this company operates in.

Keep Exploring
Explore our global databases of Developers, Investors and Lenders.

Similar companies

Invite your team to PF Nexus

Share projects and company information seamlessly by inviting your colleagues to join PF Nexus.

Unlock the full power of PF Nexus

Our platform is helping run hundreds of renewable energy projects.